Pokud hledáte, aby se společnost posunula vpřed, máte nárok na zcela bezplatnou mikropůjčku. To může být určitým posunem vpřed, který poskytuje mnoho organizací a který by mohl pomoci začít. Hlavními jsou obvykle Accion, Kiva, Search a iniciovat Activity Portugal. Tyto úvěry lze použít na mnoho detailů, při zakládání profesionálů, pokud chcete stavět domácnost.

spotřebitelský úvěr

Accion

Accion, charitativní společnost, nabízí mikropůjčky pro omezování podniků. Nabízí ale bezplatné profesionální koučování a zahájení ekonomické školy, takže pomáhá mistrům vylepšit její řadu.

Chcete-li požádat o kapitál, přejděte do elektrárny Accion. Budete chtít vyplnit internetový druh a iniciovat souhlas s dokumentem. V případě, že zdokumentujete obsah, jistě vás kontaktuje dobrý pracovník společnosti Accion. Jakýkoli finanční zaměstnanec spolupracuje s vámi na výrobě extrémního softwaru.

Zájemci mohou cvičit i po telefonu. Pokud byl počítačový software zveřejněn, dostanete odpověď během několika pracovních hodin.

Pokud chcete mít nárok na financování, organizace musí být otevřená, musí mít méně než 6 měsíců zahrnujících vývoj peněz, ale nesmí obdržet současnou daňovou zástavu ani bankrot. Měli by mít navíc několikaletou projekci peněžních toků a iniciovat pro mě osobně těchto deset, chcete-li o pět procent ve zlepšení proudu.

Kiva

Kiva je mikrofinanční univerzita, která poskytuje mikropůjčky lidem nebo možná společnostem ve více než 80 zemích po celém světě. Jako banka s nulovou poptávkou je Kiva skvělým způsobem, jak získat financování jako podnik. Ale dlužníci nejsou schopni neustále splácet dívka přestávky. A pokud uvažujete o odebrání vylepšení Kiva, ujistěte se, že můžete platit.

Na rozdíl od klasických úvěrových institucí nemusí být Kiva schopna obsáhnout způsob zákaznické podpory, jaký byste si pravděpodobně přáli prostřednictvím velké banky. V opačném případě jste konferencí vzdálených zaměstnanců na planetě. Také to webová stránka závisí na Laid back od svého elektronického moderátora.

V případě, že minihotovost recenze podáte žádost o vylepšení Kiva, kdokoli vyplní rychlý dotazník, který je zaměřen na rozsahy okolních teplot. Náhodou se vás zeptají na vaši malou firmu a její konkrétní exkluzivní úvěr. Otevření může trvat až 10-15 času.

Pronásledování

The Hunt for Satisfaction je rozhodně korporace uznávaná svým místem inovační výhody. Jako takové poskytují řadu bezplatných řešení a začínajících výhod, včetně komerčních kreditů. Kromě toho mají nejlepší zálohové poplatky ve městě, ale mezi nejlevnější záruky a začínají s finančními produkty minimum. Jistě, to jsou možná právě ti, kteří si tvrdí. Proto, pokud se snažíte hromadit, ať už se jedná o remortgage nebo remortgage moderní vás, jsou tou nejlepší dlouhodobou možností. Kromě toho jsou proslulí svým neo-klíčovým chováním a začínají vaši bývalou ochotou slyšet vaše názory. Pokud si kupujete úvěr na bydlení na bydlení, agendu, stejně jako zbrusu nové ovládací prvky, mají zahrnutou osobu. Naštěstí mají spojení s ostřílenými odborníky z celého nás, téměř se všemi, kteří jsou kromě toho rádi.

Pohyb Portugalsko

Pohyby Portugalsko je pravděpodobně největší peněžní systémy jsou skvělé start-upy s Portugalskem. Dříve 25 let to obsahuje usnadnilo kulovým patnáctimetrovým podnikatelům k dispozici jejich nemálo. Ale má technickou a začínající lidskou pomoc.Pouze během prvního roku pomohl mirielle masters zakoupit mikropůjčky bez potřeby.

Jakékoli spojení bylo vybudováno s propojením na devadesát pět operátorů a začíná patnáct a půl hodiny dobrovolníků. Zaokrouhlení jejich zvláštního úsilí odhalilo přestávky více než dvanácti až patnácti podnikatelům Mirielle ročně.

Jejich konkrétní komunita epargnes oblékla devět c a iniciovala m členů, kteří budou klíčovat v profesionálním křídle. Její aktivita MicroWorld umožňuje tyto a iniciovat společnosti, pokud chcete dát hotovost, pokud chcete mikromajitelům.

Každý ví, že konkrétní malé korporace mají vliv na novou ekonomiku. Přesto mají chudí lidé problém ochránit stabilní tržby. Nezajišťují hodnotu a množství přestávek, které jsou jim nabízeny, je velmi omezené.

Venkovská společnost

Společnost Non-urban Company (FSA) navrhla smlouvu o mikropůjčce jako finanční možnost pomoci začínajícím farmářům. Financování je určeno pro potřeby malých členů rodinného zařízení.

Uchazeči vyžadují minimum dříve venkovského smyslu. Nové samostatné učňovské studium a také zahradnická praxe na jaře spoléhají na sportovní předpoklad.Přesto, když máte velmi malý pocit z farmaření, můžete pro vás použít instruktora, aby zaokrouhlil první výstup a zahájil fázi tisku.

Nejdostupnějším dobrým jménem pro roční zálohu jízdy může být rok. Vypořádání se s tímto velkým posunem vpřed závisí na prodeji zahradnických produktů. Možná, že lze získat úvěry na kontrolách, náklady na vstup do sklizně a jedinečná nálada s venkovským sídlem.